O nás

Jsme firmou zaměřenou na vstup nových medicínských postupů, projektů a přístupu do oblasti kardiologie. Naší specialitou je intervenční kardiologie, kde jsme největším distributorem v České Republice a působíme i na Slovensku.

Naše historie se začala psát v roce 2010, když se dal dohromady tým lidí z tehdy na trhu vedoucí divize Cordis firmy Johnson and Johnson a vytvořil firmu Innova Medical. Během krátké doby jsme se stali vedoucí nezávislou distribuční firmou v oblasti intervenční kardiologie. Od té doby jsme přinesli a stále přinášíme nové produkty a inovace. Od roku 2012 jsme vyvíjeli ve spolupráci s FN Hradec Králové zařízení pro rychlou, přesnou a bezpečnou diagnostiku měření průtoků pro identifikaci srdečních vad a měření minutového srdečního výdeje, pracující na principu termodiluce. Termodliluční zařízení Inntherm, získalo v prosinci 2016 CE značku. Více na www.inntherm.eu

Postupně jsme vstoupili do oblasti cévní a kardiovaskulární chirurgie, kde spolupracujeme s významnými výrobci a na straně nemocnic s hlavními centry v ČR.

Naší poslední a nejrychleji rostoucí oblastí je neinvazivní kardiologie a funkční diagnostika. Zde se zaměřujeme na speciální produkty a moderní postupy pro oblasti neinvazivní diagnostiky fyziologie a kardiologie. Spolupracujeme jak s klinickými pracovišti, tak s univerzitami a výzkumnými ústavy.

V oblasti kvality jsme certifikováni dle standardu ISO 9001:2008 společností DEKRA a jsme v procesu schválení ISO 13485:2012. V roce 2012 jsme obdrželi cenu Technologického centra Akademie věd za vývoj nového katetru pro intervenční kardiologii.

  • VIZE

    • Být nejrespektovanějším partnerem v oblasti nových postupů a produktů v oblasti kardiovaskulární medicíny.